TJ LIGMET Milín

Nejbližší zápasy

MUŽI A   |   MUŽI B   |   dorost STARŠÍ / MLADŠÍ   |   žáci STARŠÍ / MLADŠÍ   |   přípravka STARŠÍ / MLADŠÍ     Všechny zápasy

První remíza v sezóně

V sobotu 12.10.2024 jsem odehráli zápas proti TJ Hluboká nad Vltavou.
Nepadl ani jeden gól a je to naše první remízové utkání.

Zápas byl nadupaný emocemi a neobešel se bez poměrně velkého množství rozdaných karet.
Konkrétně u našeho týmu v 60. minutě dostal Václav Šilhavý po dvou žlutých i červenou kartu a milínští dohrávali v 10 hráčích.

I přesto se stále držíme na první příčce :-)

12. 10. 2024

První remíza v sezóně

Sestava TJ Ligmet Milín: Štěch Marek, Zákoucký Matěj, Mazuch Ondřej, Soldát Karel,Rom Lukáš, Kunc Luboš [K], Šilhavý Václav, Gabriel Stanislav, Kadlec Václav, Kvída Jan, Procházka

Náhradníci: Pastyrik Jan, Malý Martin, Bican Jiří, Bělohlávek Ondřej, Matouš Jakub, Kubík Aleš

Číslo utkání:  2024002A2A1004.
Rozhodčí:  Schveinert Radek – Pálek Ondřej, Kříž Lukáš.​​​​​​​
Delegát:  Urban Jiří.​​​​​​​
Hřiště: TJ Ligmet Milín.
Diváků: 170.

JAK FANDÍ NAŠI ULTRAS? Muži A

JAK FANDÍ NAŠI ULTRAS?

Pojďmě si společně připomenout 2. kolo MOL Cupu.
Takhle vypadal kotel při zápase proti Teplicím.

Za zdokumentování děkujeme branikTV :-)
(odkaz na video přikládáme)

Muži A

9. 10. 2024

9. výhra v řadě MUŽI A

9. výhra v řadě

Z nedělního zápasu proti FK Jindřichův Hradec 1910 si odvážíme cenné body.
Hráčem zápasu se stal Matěj Zákoucký, který dal 2. góly. Dalším úspěšným střelcem byl Václav Kadlec, který vstřelil gól ve 42. minutě.
Milínští hřiště soupeře opouštěli s výsledkem 3:1 a již 9. výhrou v řadě!

Věříme, že tímto tempem pojedeme až dokonce :-)

MUŽI A

6. 10. 2024

9. výhra v řadě

Sestava TJ Ligmet Milín: Štěch Marek, Zákoucký Matěj, Mazuch Ondřej, Soldát Karel, Kunc Luboš [K], Pohořálek Michal, Maršík Aleš, Šilhavý Václav, Gabriel Stanislav, Kadlec Václav, Kvída Jan

Náhradníci: Pastyrik Jan, Rom Lukáš, Bican Jiří, Procházka Martin, Bělohlávek Ondřej, Malý Martin, Kubík Aleš

Góly našeho týmu vstřelili:
20. minuta - Matěj Zákoucký
42. minuta - Václav Kadlec
81. minuta - Matěj Zákoucký

Číslo utkání: 2024002A2A0905.
Rozhodčí:  Nenadál Martin – Vodrážka Dan, Kvaček Jan.​​​​​​​
Delegát:  Třeštík Petr​​​​​​​.
Hřiště: stadion Vajgar / tráva.
Diváků: 188.

více článků

STATISTIKY – TÝM MUŽI a

TOP Střelci

1Kadlec Václav6 2Gabriel Stanislav5 3Kunc Luboš3 4Kvída Jan3 5Zákoucký Matěj3

Kliknutím na jméno hráče zobraz detail.

Václav Kadlec

10 ZÁPASY

914 MINUTY

6 GÓLY

2 ŽK

VŠICHNI HRÁČI

První remíza v sezóně První remíza v sezóně

JAK FANDÍ NAŠI ULTRAS? JAK FANDÍ NAŠI ULTRAS?

9. výhra v řadě 9. výhra v řadě

VÍCE VIDEÍ

Týmy

MUŽI A | MUŽI B | dorost STARŠÍ / MLADŠÍ | žáci STARŠÍ / MLADŠÍ | přípravka STARŠÍ / MLADŠÍ

ZÁPASY

MINUTY

GÓLY

ŽK

nejbližší zápas

TJ LIGMET MilínTJ LIGMET Milín
19. 10.sobota od 15:30
Soběslav
MUŽI A
TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav

Trenér týmu: Martin Malý         Asistent týmu: Michal Pohořálek

Hlavní partneři

Obec Milín

Šťovíček a Šťovíček

LIGMET

Autometal

Dřevovýroba Wimmer

Nastavení Souhlasím
Souhlas můžete odmítnout zde.